Finał XIV edycji

czytaj więcej…

Edycja XIV (2018/2019) – wyniki

4 i 5 kwietnia 2019 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Świerku odbył się finał XIV edycji konkursu Fizycznych Ścieżek. Uczestnicy, którzy zaprezentowali swoje prace przed Jury, mieli również okazję zapoznać się z działalnością Instytutu i zwiedzić reaktor jądrowy Maria. Podczas Seminarium Finałowego zostali wyłonieni laureaci konkursu, którzy otrzymali nagrody finansowe sponsorowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz nagrody rzeczowe, które ufundowali Miasto Otwock, Powiat Otwocki i organizatorzy konkursu. Laureaci otrzymali także indeksy na wydział fizyki Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego.
Ceremonię rozdania nagród uświetnili swoją obecnością Pani Marszałek Elżbieta Lanc z Samorządu Województwa Mazowieckiego, Pan Jarosław Margielski – Prezydent Miasta Otwock, Pan Cezary Łukaszewski – Starosta Otwocki oraz Dyrektor Narodowego Centrum Badań Jądrowych – prof. dr hab. Krzysztof Kurek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i patronom konkursu za wsparcie inicjatywy!

czytaj więcej…

Lista prac zgłoszonych do XIV edycji konkursu – dziękujemy!

Dziękujemy za wszystkie prace zgłoszone do XIV edycji konkursu Fizyczne Ścieżki! Poniżej prezentujemy listę prac konkursowych w poszczególnych kategoriach.

czytaj więcej…

Koniec nadsyłania zgłoszeń do XIV edycji

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do XIV edycji konkursu Fizyczne Ścieżki. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się je nadesłać! Prosimy o sprawdzenie naszych maili zwrotnych, gdyż każdy zgłaszający powinien dostać od nas odpowiedź zawierającą dodatkowe informacje na temat zarejestrowanego zgłoszenia. W razie braku takiego maila prosimy o kontakt na adres fizycznesciezki@ncbj.gov.pl.

W najbliższym czasie zostanie zakończona weryfikacja formalna zgłoszeń, po czym zostanie sporządzona lista prac w poszczególnych kategoriach, którą opublikujemy na stronie internetowej.

Nowe miejsce finału oraz nowy regulamin konkursu

Konkurs „Fizyczne Ścieżki” zmienia miejsce seminarium finałowego – przenosi się ono z Centrum Nauki Kopernik do Parku Naukowo-Technologicznego w ośrodku w Świerku. W związku z tymi zmianami oraz z wdrażaniem nowych przepisów o ochronie danych osobowych opublikowaliśmy nowy, zaktualizowany regulamin konkursu oraz deklaracje uczestników i ich opiekunów naukowych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz nadsyłanie prac z deklaracjami wedle nowych wzorów.